leclockcourterstanwilmselibedeparthe.xyz

excellent topic You were mistaken..

Category: Classic Rock

Unë Ngas Qetë E Ti Hedh Farë - Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare (Vinyl)

8 Responses

 1. Kazrazuru says:
  une dhe shoku im e duam cdo stine se cdo vit ka kater asnje s'mbaj me hater. (2X) PRANVERA,VERA,VJESHTA,DIMRI kater stinet qe ka viti shume i duam ne HEJ sapo vjen pranvera celin lule te reja i dhurojme plot me gaz per 7 e 8 mars. (2 X) une e dua veren se buze detit luaj me lekuren cokollate por po digjesh ti ne vape. (2X) jo nuk digjem fare.
 2. Tale says:
  Kjo këngë e këngëtares shqiptare vlerësohet si më e mira e dekadës investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në leclockcourterstanwilmselibedeparthe.xyzinfo janë prodhim i leclockcourterstanwilmselibedeparthe.xyzinfo dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe .
 3. Fenrizahn says:
  Një jetë më ndryshe do të jetë nëse iki larg. Me më shumë liri, paqe, argëtim, lumturi dhe dashuri. Vetëm kaq dua. Unë marr frymë, por nuk jetoj, s’jam në këtë botë, askujt nuk i interesoj. Rrugës për në mal takoj trimin e trimave “Skëndërbeun”.E shoh atë duke qeshur me leclockcourterstanwilmselibedeparthe.xyzinfo mendjen se përse po qeshte.
 4. Mashakar says:
  Në postimin e saj, Njozma shkruan se: Sapo nxorra një video të re sot por ndërkohë u zgjova me dy këngë që kam shkruar në 5 këngët më të dëgjuara në Amerikë.Gjithë çka mund të them është vetëm faleminderit. Ariana Grande e mban mend kur shkuam tek Tiffany’s aq shumë të dehura por ndërkohë që tani është këngë më e dëgjuar në vend.
 5. Fejinn says:
  Mar 21,  · mix i veriut kam nje molle e kam nje ftue,mori lulja e frashnit te bardhe, o kce moj çike - Duration: Kenga jone popullore 80, views.
 6. Kelmaran says:
  Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi.
 7. Tygole says:
  Edea Demaliaj –Poema e Shpetimit ; Kënga Poema e Shpëtimit është kolona zanore e filmit Superlibri. Kjo këngë është tepër e realizuar dhe e pëlqyer nga te gjithë. Në pak ditë ajo u kthye në një hit me transmetimin e serive të filmit në Tv Klan. Poema e Shpëtimit është shkruar nga Matt & Sherry McPherson në vitin
 8. Mauktilar says:
  Nov 01,  · Muzika shqiptare; Muzike dhe kenge nga filmat shqiptar; Ja tre nga une qe me pelqejne shume. , #2. [email protected] Lexo Profilin Lexo Postimet Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo. , #6. [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *